B-competitie Hoogeveen | Korte baan (25m) |
Hoogeveen (NED) | 2-10-2021 |
Heren | Dames | ||||||||||
vrije slag | vrije slag | ||||||||||
100m | series | Jun 4- | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Jun 4- | Startlijst | Uitslag | ||
200m | series | Jgd 2- | Startlijst | Uitslag | 200m | series | Jgd 2- | Startlijst | Uitslag | ||
schoolslag | schoolslag | ||||||||||
50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
50m | series | Jgd 2- | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Jgd 2- | Startlijst | Uitslag | ||
vlinderslag | vlinderslag | ||||||||||
50m | series | Jun 4- | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Jun 4- | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Jun 2- | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Jun 2- | Startlijst | Uitslag | ||
wisselslag | wisselslag | ||||||||||
100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Jun 2- | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Jun 2- | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
vrije slag Estafette | vrije slag Estafette | ||||||||||
4 x 100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 4 x 50m | series | Jun 4- | Startlijst | Uitslag | ||
wisselslag Estafette | wisselslag Estafette | ||||||||||
4 x 50m | series | Jun 4- | Startlijst | Uitslag | 4 x 50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
Andere programmanrs. | |||||||
13. | Alle | 50m rugslag | series | 11:20 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | Uitslag |
28. | Alle | 100m schoolslag | series | 12:15 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | Uitslag |
1 - zaterdag 2 oktober 2021 - 2-10-2021 - 10:45 | |||||||
2. | Jongens | 4 x 50m wisselslag | series | 10:45 | Junioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
4. | Meisjes | 4 x 50m vrije slag | series | 10:50 | Junioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
5. | Dames | 50m schoolslag | series | 10:55 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
6. | Heren | 50m schoolslag | series | 11:00 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
8. | Meisjes | 200m vrije slag | series | 11:00 | Jeugd 2 en jonger | Startlijst | Uitslag |
10. | Jongens | 200m vrije slag | series | 11:10 | Jeugd 2 en jonger | Startlijst | Uitslag |
11. | Meisjes | 100m vlinderslag | series | 11:15 | Junioren 2 en jonger | Startlijst | Uitslag |
12. | Jongens | 100m vlinderslag | series | 11:20 | Junioren 2 en jonger | Startlijst | Uitslag |
13. | Alle | 50m rugslag | series | 11:20 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | Uitslag |
16. | Meisjes | 100m vrije slag | series | 11:25 | Junioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
17. | Jongens | 50m vlinderslag | series | 11:30 | Junioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
pauze | |||||||
18. | Dames | 100m wisselslag | series | 11:45 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
19. | Heren | 100m wisselslag | series | 11:50 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
21. | Meisjes | 50m schoolslag | series | 11:55 | Jeugd 2 en jonger | Startlijst | Uitslag |
23. | Jongens | 50m schoolslag | series | 12:00 | Jeugd 2 en jonger | Startlijst | Uitslag |
25. | Meisjes | 100m wisselslag | series | 12:00 | Junioren 2 en jonger | Startlijst | Uitslag |
27. | Jongens | 100m wisselslag | series | 12:10 | Junioren 2 en jonger | Startlijst | Uitslag |
28. | Alle | 100m schoolslag | series | 12:15 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | Uitslag |
30. | Meisjes | 50m vlinderslag | series | 12:15 | Junioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
32. | Jongens | 100m vrije slag | series | 12:20 | Junioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
33. | Dames | 4 x 50m wisselslag | series | 12:25 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
34. | Heren | 4 x 100m vrije slag | series | 12:25 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |