Hoofdklasse competitie deel 2 | Korte baan (25m) |
Hoogeveen (NED) | 2-11-2019 |
Heren | Dames | ||||||||||
vrije slag | vrije slag | ||||||||||
100m | series | Jun 2- | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Jun 2- | Startlijst | Uitslag | ||
200m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 200m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
400m | series | Jgd 2- | Startlijst | Uitslag | 400m | series | Jgd 2- | Startlijst | Uitslag | ||
rugslag | rugslag | ||||||||||
200m | series | Jun 4- | Startlijst | Uitslag | 200m | series | Jun 4- | Startlijst | Uitslag | ||
schoolslag | schoolslag | ||||||||||
50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Jgd 2- | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Jgd 2- | Startlijst | Uitslag | ||
vlinderslag | vlinderslag | ||||||||||
100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Jun 4- | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Jun 4- | Startlijst | Uitslag | ||
wisselslag | wisselslag | ||||||||||
200m | series | Jun 2- | Startlijst | Uitslag | 200m | series | Jun 2- | Startlijst | Uitslag | ||
400m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 400m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
vrije slag Estafette | vrije slag Estafette | ||||||||||
4 x 100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 4 x 200m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
4 x 200m | series | Jun 4- | Startlijst | Uitslag | |||||||
wisselslag Estafette | |||||||||||
4 x 100m | series | Jun 4- | Startlijst | Uitslag |
1 - KNZB Zwemcompetitie Ronde 2 - 2-11-2019 - 15:30 | |||||||
1. | Jongens | 4 x 200m vrije slag | series | 15:30 | Junioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
3. | Meisjes | 4 x 100m wisselslag | series | 15:40 | Junioren 4 en later | Startlijst | Uitslag |
5. | Heren | 400m wisselslag | series | 15:45 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
7. | Dames | 200m vrije slag | series | 16:00 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
8. | Jongens | 100m schoolslag | series | 16:05 | Jeugd 2 en jonger | Startlijst | Uitslag |
10. | Meisjes | 400m vrije slag | series | 16:10 | Jeugd 2 en later | Startlijst | Uitslag |
13. | Jongens | 100m vrije slag | series | 16:25 | Junioren 2 en jonger | Startlijst | Uitslag |
15. | Meisjes | 200m wisselslag | series | 16:30 | Junioren 2 en later | Startlijst | Uitslag |
16. | Heren | 50m schoolslag | series | 16:40 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
17. | Dames | 100m vlinderslag | series | 16:45 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
21. | Jongens | 100m vlinderslag | series | 16:50 | Junioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
23. | Meisjes | 200m rugslag | series | 16:55 | Junioren 4 en later | Startlijst | Uitslag |
25. | Heren | 100m vlinderslag | series | 17:10 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
26. | Dames | 50m schoolslag | series | 17:15 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
27. | Jongens | 400m vrije slag | series | 17:15 | Jeugd 2 en jonger | Startlijst | Uitslag |
30. | Meisjes | 100m schoolslag | series | 17:30 | Jeugd 2 en later | Startlijst | Uitslag |
32. | Jongens | 200m wisselslag | series | 17:35 | Junioren 2 en jonger | Startlijst | Uitslag |
33. | Meisjes | 100m vrije slag | series | 17:45 | Junioren 2 en later | Startlijst | Uitslag |
35. | Heren | 200m vrije slag | series | 17:50 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
36. | Dames | 400m wisselslag | series | 17:55 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
41. | Jongens | 200m rugslag | series | 18:05 | Junioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
43. | Meisjes | 100m vlinderslag | series | 18:15 | Junioren 4 en later | Startlijst | Uitslag |
45. | Heren | 4 x 100m vrije slag | series | 18:20 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
47. | Dames | 4 x 200m vrije slag | series | 18:25 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |