Heren | Dames | ||||||||||
vrije slag | vrije slag | ||||||||||
50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Jun 4- | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Jun 4- | Startlijst | Uitslag | ||
200m | series | Jgd 2- | Startlijst | Uitslag | 200m | series | Jgd 2- | Startlijst | Uitslag | ||
rugslag | rugslag | ||||||||||
100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
schoolslag | schoolslag | ||||||||||
50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
50m | series | Jgd 2- | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Jgd 2- | Startlijst | Uitslag | ||
vlinderslag | vlinderslag | ||||||||||
50m | series | Jun 4- | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Jun 4- | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Jun 2- | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Jun 2- | Startlijst | Uitslag | ||
wisselslag | wisselslag | ||||||||||
100m | series | Jun 2- | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Jun 2- | Startlijst | Uitslag | ||
wisselslag Estafette | vrije slag Estafette | ||||||||||
4 x 50m | series | Jun 4- | Startlijst | Uitslag | 4 x 50m | series | Jun 4- | Startlijst | Uitslag | ||
4 x 100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | |||||||
Andere programmanrs. | |||||||
23. | Alle | 50m rugslag | series | 11:30 | Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l | Startlijst | Uitslag |
1 - Nationale Zwemcompetitie deel 1 - 3-10-2020 - 10:45 | |||||||
2. | Jongens | 4 x 50m wisselslag | series | 10:45 | Junioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
4. | Meisjes | 4 x 50m vrije slag | series | 10:50 | Junioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
5. | Dames | 100m rugslag | series | 10:55 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
8. | Heren | 50m vrije slag | series | 11:00 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
10. | Jongens | 50m schoolslag | series | 11:00 | Jeugd 2 en jonger | Startlijst | Uitslag |
12. | Meisjes | 200m vrije slag | series | 11:05 | Jeugd 2 en jonger | Startlijst | Uitslag |
14. | Jongens | 100m wisselslag | series | 11:10 | Junioren 2 en jonger | Startlijst | Uitslag |
15. | Meisjes | 100m vlinderslag | series | 11:15 | Junioren 2 en jonger | Startlijst | Uitslag |
16. | Jongens | 50m vlinderslag | series | 11:15 | Junioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
18. | Meisjes | 100m vrije slag | series | 11:15 | Junioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
20. | Heren | 50m schoolslag | series | 11:20 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
22. | Dames | 50m vrije slag | series | 11:25 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
23. | Alle | 50m rugslag | series | 11:30 | Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l | Startlijst | Uitslag |
26. | Meisjes | 50m schoolslag | series | 11:45 | Jeugd 2 en jonger | Startlijst | Uitslag |
28. | Jongens | 200m vrije slag | series | 11:50 | Jeugd 2 en jonger | Startlijst | Uitslag |
30. | Dames | 50m schoolslag | series | 11:55 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
31. | Heren | 100m rugslag | series | 12:00 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
34. | Meisjes | 100m wisselslag | series | 12:00 | Junioren 2 en jonger | Startlijst | Uitslag |
35. | Jongens | 100m vlinderslag | series | 12:05 | Junioren 2 en jonger | Startlijst | Uitslag |
36. | Meisjes | 50m vlinderslag | series | 12:10 | Junioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
38. | Jongens | 100m vrije slag | series | 12:15 | Junioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
42. | Dames | 4 x 100m vrije slag | series | 12:15 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |