Nationale zwemcompetitie hoofdklasse | Korte baan (25m) |
Hoogeveen (NED) | 17-3-2018 |
Heren | Dames | ||||||||||
vrije slag | vrije slag | ||||||||||
50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Jgd 2- | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Sen 2- | Startlijst | Uitslag | ||
400m | series | Jun 2- | Startlijst | Uitslag | 400m | series | Jun 3- | Startlijst | Uitslag | ||
rugslag | rugslag | ||||||||||
100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Jun 4- | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Jgd 2- | Startlijst | Uitslag | ||
200m | series | Jgd 2- | Startlijst | Uitslag | 200m | series | Sen 2- | Startlijst | Uitslag | ||
schoolslag | schoolslag | ||||||||||
100m | series | Jun 2- | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Jun 3- | Startlijst | Uitslag | ||
200m | series | Jun 4- | Startlijst | Uitslag | 200m | series | Jgd 2- | Startlijst | Uitslag | ||
vlinderslag | vlinderslag | ||||||||||
200m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 200m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
wisselslag | wisselslag | ||||||||||
200m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 200m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
4 x 100m | series | Jun 3- | Startlijst | Uitslag | |||||||
vrije slag Estafette | |||||||||||
4 x 100m | series | Jun 4- | Startlijst | Uitslag | |||||||
4 x 200m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag |
1 - Nationale Zwemcompetitie landelijk Ronde 4 - 17-3-2018 - 15:30 | |||||||
1. | Heren | 4 x 200m vrije slag | series | 15:30 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
4. | Meisjes | 400m vrije slag | series | 15:40 | Junioren 3 en later | Startlijst | Uitslag |
6. | Jongens | 100m schoolslag | series | 16:00 | Junioren 2 en later | Startlijst | Uitslag |
7. | Dames | 200m vlinderslag | series | 16:00 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
8. | Heren | 100m rugslag | series | 16:05 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
9. | Meisjes | 200m schoolslag | series | 16:10 | Jeugd 2 en later | Startlijst | Uitslag |
11. | Jongens | 100m rugslag | series | 16:15 | Junioren 4 en later | Startlijst | Uitslag |
12. | Dames | 200m rugslag | series | 16:20 | Senioren 2 en later | Startlijst | Uitslag |
13. | Jongens | 100m vrije slag | series | 16:25 | Jeugd 2 en later | Startlijst | Uitslag |
14. | Dames | 50m vrije slag | series | 16:30 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
15. | Heren | 200m wisselslag | series | 16:30 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
18. | Meisjes | 100m schoolslag | series | 16:50 | Junioren 3 en later | Startlijst | Uitslag |
19. | Jongens | 400m vrije slag | series | 16:55 | Junioren 2 en later | Startlijst | Uitslag |
21. | Dames | 200m wisselslag | series | 17:00 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
22. | Heren | 50m vrije slag | series | 17:10 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
23. | Meisjes | 100m rugslag | series | 17:10 | Jeugd 2 en later | Startlijst | Uitslag |
24. | Jongens | 200m schoolslag | series | 17:15 | Junioren 4 en later | Startlijst | Uitslag |
26. | Dames | 100m vrije slag | series | 17:25 | Senioren 2 en later | Startlijst | Uitslag |
27. | Jongens | 200m rugslag | series | 17:30 | Jeugd 2 en later | Startlijst | Uitslag |
28. | Dames | 100m rugslag | series | 17:30 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
29. | Heren | 200m vlinderslag | series | 17:35 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
30. | Jongens | 4 x 100m vrije slag | series | 17:40 | Junioren 4 en later | Startlijst | Uitslag |
32. | Meisjes | 4 x 100m wisselslag | series | 17:45 | Junioren 3 en later | Startlijst | Uitslag |