Minioren deel 1 Hoogeveen | Korte baan (25m) |
Hoogeveen (NED) | 17-9-2022 |
Heren | Dames | ||||||||||
vrije slag | vrije slag | ||||||||||
50m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 6- | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 5- | Startlijst | Uitslag | ||
rugslag | rugslag | ||||||||||
50m | series | Min 6- | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Min 5- | Startlijst | Uitslag | ||
schoolslag | schoolslag | ||||||||||
50m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | ||
wisselslag | wisselslag | ||||||||||
100m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | ||
200m | series | Min 6- | Startlijst | Uitslag | 200m | series | Min 5- | Startlijst | Uitslag | ||
Andere programmanrs. | |||||||
1. | Gemengd | 4 x 50m wisselslag | series | 10:45 | Minioren 6 en Junioren 1 en jonger | ......... | ......... |
2. | Alle | 25m rugslag | series | 10:45 | Minioren 3 en jonger | Startlijst | Uitslag |
3. | Alle | 50m rugslag | series | 10:45 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | Uitslag |
8. | Alle | 25m schoolslag | series | 11:05 | Minioren 3 en jonger | Startlijst | Uitslag |
9. | Alle | 50m schoolslag | series | 11:05 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | Uitslag |
14. | Alle | 25m vrije slag | series | 11:30 | Minioren 3 en jonger | Startlijst | Uitslag |
15. | Alle | 50m vrije slag | series | 11:35 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | Uitslag |
20. | Alle | 4 x 25m wisselslag | series | 12:10 | Minioren 3 en jonger | ......... | ......... |
1 - Minioren Circuit Ronde 1 - 17-9-2022 - 10:45 | |||||||
1. | Gemengd | 4 x 50m wisselslag | series | 10:45 | Minioren 6 en Junioren 1 en jonger | ......... | ......... |
2. | Alle | 25m rugslag | series | 10:45 | Minioren 3 en jonger | Startlijst | Uitslag |
3. | Alle | 50m rugslag | series | 10:45 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | Uitslag |
4. | Jongens | 50m vrije slag | series | 10:55 | Minioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
5. | Meisjes | 50m vrije slag | series | 10:55 | Minioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
6. | Jongens | 50m rugslag | series | 11:00 | Minioren 6 en jonger | Startlijst | Uitslag |
7. | Meisjes | 50m rugslag | series | 11:00 | Minioren 5 en jonger | Startlijst | Uitslag |
8. | Alle | 25m schoolslag | series | 11:05 | Minioren 3 en jonger | Startlijst | Uitslag |
9. | Alle | 50m schoolslag | series | 11:05 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | Uitslag |
10. | Jongens | 50m schoolslag | series | 11:15 | Minioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
11. | Meisjes | 50m schoolslag | series | 11:20 | Minioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
12. | Jongens | 100m vrije slag | series | 11:20 | Minioren 6 en jonger | Startlijst | Uitslag |
13. | Meisjes | 100m vrije slag | series | 11:25 | Minioren 5 en jonger | Startlijst | Uitslag |
14. | Alle | 25m vrije slag | series | 11:30 | Minioren 3 en jonger | Startlijst | Uitslag |
15. | Alle | 50m vrije slag | series | 11:35 | Meisjes Jun1 e.j, Jongens Min6 e.j | Startlijst | Uitslag |
16. | Jongens | 100m wisselslag | series | 11:40 | Minioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
17. | Meisjes | 100m wisselslag | series | 11:45 | Minioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
18. | Jongens | 200m wisselslag | series | 11:50 | Minioren 6 en jonger | Startlijst | Uitslag |
19. | Meisjes | 200m wisselslag | series | 11:55 | Minioren 5 en jonger | Startlijst | Uitslag |
20. | Alle | 4 x 25m wisselslag | series | 12:10 | Minioren 3 en jonger | ......... | ......... |