Swimkick minioren deel 2 | Korte baan (25m) |
Hoogeveen (NED) | 27-1-2018 |
Heren | Dames | ||||||||||
vrije slag | vrije slag | ||||||||||
50m | series | Min 4- | Inschrijflijst | Uitslag | 50m | series | Min 2-3 | Inschrijflijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 6 | Inschrijflijst | Uitslag | 400m | series | Min 5 | Inschrijflijst | Uitslag | ||
rugslag | rugslag | ||||||||||
100m | series | Min 4- | Inschrijflijst | Uitslag | 100m | series | Min 2-3 | Inschrijflijst | Uitslag | ||
schoolslag | schoolslag | ||||||||||
100m | series | Min 5 | Inschrijflijst | Uitslag | 100m | series | Min 4 | Inschrijflijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 6 | Inschrijflijst | Uitslag | 100m | series | Min 5 | Inschrijflijst | Uitslag | ||
vlinderslag | vlinderslag | ||||||||||
50m | series | Min 5 | Inschrijflijst | Uitslag | 50m | series | Min 4 | Inschrijflijst | Uitslag | ||
Andere programmanrs. | |||||||
1. | Alle | 25m rugslag | series | 10:45 | Minioren 1-3 | Inschrijflijst | Uitslag |
2. | Alle | 25m rugslag | series | 10:50 | Minioren 4-(5)6 | Inschrijflijst | Uitslag |
3. | Alle | 50m rugslag | series | 10:50 | Minioren 1-3 | Inschrijflijst | Uitslag |
4. | Alle | 50m rugslag | series | 10:55 | Minioren 4-(5)6 | Inschrijflijst | Uitslag |
11. | Alle | 25m schoolslag | series | 12:00 | Minioren 1-3 | Inschrijflijst | Uitslag |
12. | Alle | 25m schoolslag | series | 12:05 | Minioren 4-(5)6 | Inschrijflijst | Uitslag |
13. | Alle | 50m schoolslag | series | 12:05 | Minioren 1-3 | Inschrijflijst | Uitslag |
14. | Alle | 50m schoolslag | series | 12:05 | Minioren 4-(5)6 | Inschrijflijst | Uitslag |
21. | Gemengd | 4 x 25m wisselslag | series | 12:45 | Minioren 3 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
22. | Gemengd | 4 x 50m vrije slag | series | 12:50 | Minioren 6 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
1 - Swimkick en Minioren circuit Ronde 2 - 27-1-2018 - 10:45 | |||||||
1. | Alle | 25m rugslag | series | 10:45 | Minioren 1-3 | Inschrijflijst | Uitslag |
2. | Alle | 25m rugslag | series | 10:50 | Minioren 4-(5)6 | Inschrijflijst | Uitslag |
3. | Alle | 50m rugslag | series | 10:50 | Minioren 1-3 | Inschrijflijst | Uitslag |
4. | Alle | 50m rugslag | series | 10:55 | Minioren 4-(5)6 | Inschrijflijst | Uitslag |
5. | Meisjes | 400m vrije slag | series | 11:00 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
6. | Jongens | 100m schoolslag | series | 11:25 | Minioren 6 | Inschrijflijst | Uitslag |
7. | Meisjes | 100m schoolslag | series | 11:30 | Minioren 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
8. | Jongens | 50m vlinderslag | series | 11:40 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
9. | Meisjes | 100m rugslag | series | 11:40 | Minioren 2 en 3 | Inschrijflijst | Uitslag |
10. | Jongens | 50m vrije slag | series | 11:45 | Minioren 2, 3 en 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
11. | Alle | 25m schoolslag | series | 12:00 | Minioren 1-3 | Inschrijflijst | Uitslag |
12. | Alle | 25m schoolslag | series | 12:05 | Minioren 4-(5)6 | Inschrijflijst | Uitslag |
13. | Alle | 50m schoolslag | series | 12:05 | Minioren 1-3 | Inschrijflijst | Uitslag |
14. | Alle | 50m schoolslag | series | 12:05 | Minioren 4-(5)6 | Inschrijflijst | Uitslag |
15. | Meisjes | 100m schoolslag | series | 12:15 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
16. | Jongens | 100m vrije slag | series | 12:25 | Minioren 6 | Inschrijflijst | Uitslag |
17. | Meisjes | 50m vlinderslag | series | 12:30 | Minioren 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
18. | Jongens | 100m schoolslag | series | 12:30 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
19. | Meisjes | 50m vrije slag | series | 12:35 | Minioren 2 en 3 | Inschrijflijst | Uitslag |
20. | Jongens | 100m rugslag | series | 12:40 | Minioren 2, 3 en 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
21. | Gemengd | 4 x 25m wisselslag | series | 12:45 | Minioren 3 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
22. | Gemengd | 4 x 50m vrije slag | series | 12:50 | Minioren 6 en later | Inschrijflijst | Uitslag |