Minioren-junioren deel 1 Hoogeveen | Korte baan (25m) |
Hoogeveen (NED) | 28-9-2019 |
Heren | Dames | ||||||||||
vrije slag | vrije slag | ||||||||||
100m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | 200m | series | Jun 1-2 | Startlijst | Uitslag | ||
400m | series | Min 5-6 | Startlijst | Uitslag | |||||||
rugslag | rugslag | ||||||||||
100m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 5-6 | Startlijst | Uitslag | |||||||
100m | series | Jun 1-2 | Startlijst | Uitslag | |||||||
schoolslag | schoolslag | ||||||||||
200m | series | Jun 1-2 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | ||
wisselslag | vlinderslag | ||||||||||
100m | series | Min 5-6 | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | ||
wisselslag | |||||||||||
100m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | |||||||
100m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | |||||||
100m | series | Jun 1-2 | Startlijst | Uitslag | |||||||
Andere programmanrs. | |||||||
1. | Alle | 25m vrije slag met koprol | series | 10:45 | Minioren 4 en later | Startlijst | Uitslag |
16. | Alle | 100m borstcrawl benen | series | 13:05 | Junioren 1 en 2 | Startlijst | Uitslag |
17. | Alle | 50m borstcrawl benen | series | 13:20 | Minioren 4 en later | Startlijst | Uitslag |
18. | Alle | 15m vlinderslag benen onder water | series | 13:25 | Minioren 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
1 - zaterdag 28 september 2019 - 28-9-2019 - 10:45 | |||||||
1. | Alle | 25m vrije slag met koprol | series | 10:45 | Minioren 4 en later | Startlijst | Uitslag |
2. | Jongens | 100m wisselslag | series | 10:50 | Minioren 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
3. | Meisjes | 100m schoolslag | series | 10:55 | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag |
4. | Jongens | 100m rugslag | series | 11:05 | Junioren 1 en 2 | Startlijst | Uitslag |
5. | Meisjes | 200m vrije slag | series | 11:10 | Junioren 1 en 2 | Startlijst | Uitslag |
6. | Jongens | 100m rugslag | series | 11:30 | Minioren 4 en later | Startlijst | Uitslag |
7. | Meisjes | 50m vlinderslag | series | 11:35 | Minioren 4 en later | Startlijst | Uitslag |
8. | Jongens | 400m vrije slag | series | 11:40 | Minioren 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
9. | Meisjes | 100m rugslag | series | 12:00 | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag |
10. | Jongens | 200m schoolslag | series | 12:15 | Junioren 1 en 2 | Startlijst | Uitslag |
11. | Meisjes | 100m wisselslag | series | 12:25 | Junioren 1 en 2 | Startlijst | Uitslag |
12. | Jongens | 100m vrije slag | series | 12:40 | Minioren 4 en later | Startlijst | Uitslag |
13. | Meisjes | 100m wisselslag | series | 12:45 | Minioren 4 en later | Startlijst | Uitslag |
14. | Jongens | 100m rugslag | series | 12:50 | Minioren 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
15. | Meisjes | 100m wisselslag | series | 12:55 | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag |
16. | Alle | 100m borstcrawl benen | series | 13:05 | Junioren 1 en 2 | Startlijst | Uitslag |
17. | Alle | 50m borstcrawl benen | series | 13:20 | Minioren 4 en later | Startlijst | Uitslag |
18. | Alle | 15m vlinderslag benen onder water | series | 13:25 | Minioren 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |